25. بيونيك- قسمت اول

  

«بیونیک» یک دانش مقلد است. این دانش  چگونگی كاركرد ارگانهای موجودات زنده را جهت به كارگيری آنان در مدلهای صنعتی، مورد مطالعۀ علمی قرار می دهد. اساس بیونیک بر تفکر استعاری بنا شده است.

یک نگاهی به  اینجا  بیندازید.

  

/ 8 نظر / 12 بازدید
روزبه شفیعی

با سلام خدمت شما دوست عزیز : سرویس وبلاگ پارسی باکس با توجه به امکاناتی فراتر از دیگر سرویس دهندگان وبلاگ و همچنین استفاده از تکنولوژی آژاکس در قالب های ارائه شده ادعای نسل دوم سرویس های وبلاگ را دارد ، امکاناتی که حداقل ارزش یکبار امتحان کردن را دارد و پس از امتحان و تست می توانید تصمیم بگیرید که بر روی این سرویس دهنده بمانید یا که آن را ترک کنید از شما تقاضا می شود در صورت تمایل به پشتیبانی و حمایت پارسی باکس به صفحه http://www.parsibox.com/support/ مراجعه نمایید و همچنین شما را دعوت می کنم از شبکه پارسی باکس تحت آدرس http://www.parsibox.com دیدن کنید

f.k.k

سلام لطفا کلمات علمی و فنی را با فونت ديگری بنويس متشکرم

طاهره کرمی

برداشت از وبلاگ تحت هر شرايطي ممنوع!!! این یک اعتراض است. لطفا در صورت موافقت آن را امضا نمایید.(با درج نظر خود در وبلاگ کتابداری)

آقای عابدی! استعاره: تشبیهی است که فقط مشبه به آن باقی مانده باشد. آیا منظور شما چیزی غیر از این است؟ لطفا در همين وبلاگ پاسخ دهيد. برای تحقيقی در ادبيات می خواهم.

طاهره کرمی

راهنمای وبلاگ های کتابداری ايرانی تهيه شده است. اين راهنما برای کامل شدن نياز به همياری تمامی بلاگرهای عزيز دارد. در صورتی که وبلاگی (هایی)می شناسید که در لیست مربوطه نیستند لطفا با درج کامنت و آدرس آنها در وبلاگ کتابداری ما را یاری نمایید. http://tkarami.googlepages.com/home

:: يوسف

دوست بدون نام، استعاره می تواند مبتنی بر تشبیه نباشد. حتی ممکن است برعکس باشد. این مقاله را بخوانید: http://www.poetrymag.info/revue/04/sheyda-b-02.html "استعاره و تشبیه: به هم برآمده یا منفک" تالیف عباس مهری آتیه در جام جم (25 آبان 79) نیز مفید خواهد بود. موفق باشید.

برای معرفی منابع متشکرم.

نظامی

سلام موضوع مورد تحقیق من علم بیونیک است ورشته تحصیلی ام کامپیوتر میباشد. لطفا کمی اطلاعات در مورد علم بيونيک برای من بفرستيد. با تشکر.